Hakkımızda

1978 yılında Mimar Ramazan Alayont tarafından Denizli’de kurulmuş olan Serdar Mimarlık bürosu, 2003 yılında Mimar M.Serdar Alayont ve Yüh. İnş. Müh. Hüseyin Serhat Alayont’un da firmaya katılımıyla birlikte ALAYONT MİMARLIK MÜHENDİSLİK YAPI VE TASARIM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adını alarak kurumsal bir yapıya kavuşmuştur.

2003 yılında proje üretimi ve genel yapım işleri amacı ile kurulmuş olan firmamız, 2004 yılından itibaren proje üretimi ile resmi ve özel sektörde anahtar teslimi inşaat yapımı üzerinde faaliyetlerini yoğunlaştırmıştır.

Mimarlık-mühendislik proje üretimi hizmetinin yanı sıra, ülke çapında çeşitli kamu binalarının yapımını yürüten firmamız, özel sektöre de mühendislik-tedarik-inşaat (MTİ) sözleşmeli anahtar teslimi yapı uygulamalarıyla hizmet vermektedir. Bunun yanında finansmanı firmamız öz kaynakları tarafından karşılanan konut projeleri ile yap-sat sektöründe villa-daire-işyeri olarak anahtar teslimi projelerimiz de devam etmektedir.

Son olarak 2013 yılında ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikası alan firmamız, giderek büyüyen iş hacmi ve personel yapısı ile yapım sektöründe “programlı çalışma” “kalite” ve “ekonomi” ilkelerinden ödün vermeyerek çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

yükleniyor..